Turunduskoolitus

Turunduskoolitusel õpid, kuidas kirjutada köitvaid reklaamtekste ja blogipostitusi, leida enda brändi hääl, optimeerida kodulehte ja teha SEO-d. Turunduskoolitused on salvestatud veebiseminaridena, mida saad vaadata Thinkificu õppekeskkonnas endale sobival ajal. Tutvu koolitustega ja leia endale sobiv!

turunduse kooltiused, sisuloome mentorgrupp

Sisuloome mentorgrupp

Alustab Eesti esimene sisuloomele keskendunud mentorprogramm!

Kas sinu ettevõte ei ole piisavalt nähtav? Kodulehel käib vähe inimesi? Sa ei tea täpselt, kuidas oma brändi sõnumit paika panna ja uusi kliente leida?

Ole mureta! Ootan sind liituma sisuloome mentorgrupiga, kus aitan sul läbimõeldud sõnumite ja osava sisu abil end kuuldavaks teha, uusi kliente leida ja käivet kasvatada.

Turunduskoolitus - efektiivne copywriting

Oled jännis reklaamtekstide, turundusmeilide või kodulehe tekstide kirjutamisega? Tekstid ei too oodatud tulemusi? Ole mureta – läbiproovitud copywriting‘u tehnikad aitavad sul kirjutamistõrkest üle saada ning luua tekste, mis kõnetavad kliente ning toovad tulemusi!

Efektiivse copywriting‘u tehnikate koolitusel õpid, kuidas leida enda toote või teenuse kasutegurid ning kirjutada reklaamtekste PAS ning AIDA tehnikaid kasutades.

SEO koolitus - märksõnade analüüs ja kodulehe optimeerimine

Sinu ettevõtte koduleht ei tule Google’i otsingus välja? Sa ei tea täpselt, milliseid märksõnu oma veebilehel kasutada ja kuidas?

Praktilisel SEO koolitusel teeme selgeks märksõnade analüüsi põhimõtteid, optimeerime kodulehe tekste ning vaatame üle peamised lehepealsed SEO tegevused, et saaksid oma veebilehe nähtavust parandada!

Kuidas kirjutada köitvat blogipostitust?

Oled mõelnud ettevõtte blogiga alustada? Juba tegeled blogimisega, aga tahaksid saada enesekindlamaks kirjutajaks? Vaata veebikoolitust, kus annan sulle samm-sammulised juhised köitva blogipostituse loomiseks. Hea blogipostitus meeldib nii inimsilmale kui ka otsingumootoritele.

  • Persoona loomine ja sobivate teemade leidmine, mis kõnetavad sinu sihtgruppi
  • Juhised märksõnade analüüsiks ja blogi sisuplaani loomiseks
  • Pealkirjad, mis kõnetavad lugejat
  • Blogipostituse ülesehitus, mis aitab hoida lugeja tähelepanu
  • Keelelised tähelepanekud ja soovitused toimetamiseks

 

Kirjuta mulle

Võta ühendust!

    Turundustekstid OÜ    Registrikood: 16771946