SEO koolitus: märksõnade analüüs ja kodulehe optimeerimine

Sinu ettevõtte koduleht ei tule Google'i otsingus välja? Sa ei tea täpselt, milliseid märksõnu oma veebilehel kasutada ja kuidas?

Ole mureta - praktilisel SEO koolitusel teeme selgeks märksõnade analüüsi põhimõtteid, optimeerime kodulehe tekste ning vaatame üle peamised lehesisesed SEO tegevused, et saaksid oma veebilehe nähtavust parandada!

Kuula Zoomis toimunud väärt koolituse salvestust, kestus 2 tundi. Hind: 89 €

*Käibemaks ei lisandu (ei ole km-kohuslane).

Koolituste tagasiside

⭐⭐⭐⭐⭐

"Nii vajalik koolitus! Pea on ideid täis ja terve rida tegevusi kirjas, mida kõike saab veel teha, et paremini Google'is välja tulla. Kõigest 2 tunniga, selges ja arusaadavas keeles ja vormis hulk teadmisi, mida rakendama hakata. Suur-suur aitäh!" - Coach Kadri Keerme

⭐⭐⭐⭐⭐

"Olles päris mitut SEO-teemalist koolitust varem näinud, kiidan koolitaja jutustamisviisi. Tühja juttu ei olnud, ainult asjakohased kommentaarid. Abimaterjal oli hästi jälgitav, meeldisid praktilised näited ja selged soovitused." - Stina Andok

SEO koolitusel käsitletavad teemad:

  • Märksõnade analüüsi tegemine, erinevate tööriistade tutvustus, konkurentide märksõnade leidmine
  • Märksõnade valiku põhimõtted
  • Märksõnade kasutamine kodulehe tekstides - pealkirjades, teksti sees, lehe aadressis
  • Lehesisesed SEO tegevused - metakirjelduste ja metatiitlite kirjutamine, piltide optimeerimine, siselinkide ja viidede loomine.

​Sinu BOONUS: Kodulehe SEO kontrollnimekiri (väärtus 27 €)

Iga osaleja saab pääsu koolituse kinnisesse Facebooki gruppi. Veebikoolitus on Thinkificu keskkonnas järelvaadatav 3 kuu jooksul.

Webinar ei eelda eelnevaid turundusalaseid teadmisi ega oskust reklaamtekste kirjutada. Sobib nii alustavale kui ka tegutsevale turundusspetsialistile, ettevõtjale, virtuaalsele assistendile kodulehe tekstide ja optimeerimise baastegevuste õppeks.

Pane end kirja ning too oma veebileht Google'i otsingus nähtavale. Osale koolitusel, mis võib olla sinu ettevõtte jaoks elumuutev!

​Koolitust viib läbi vabakutseline copywriter Laura Hallaste. Ta on sisukirjutaja ning ettevõtte Ankurturundus looja. Laural on üle kümne aasta kogemust kodulehe tekstide, blogide ja meiliturundusega.

    Suunan sind Thinkificu keskkonda ostu sooritama. Makse toimub turvaliselt Stripe'i vahendusel. Peale tasumist saad koheselt ligipääsu koolituse materjalidele. PS. Kui soovid ülekandega tasumiseks arvet ettevõttele, siis kirjuta [email protected]