Efektiivsed copywriting'u tehnikad

Oled jännis reklaamtekstide, turundusmeilide või kodulehe tekstide kirjutamisega? Tekstid ei too oodatud tulemusi? Ole mureta - läbiproovitud copywriting'u tehnikad aitavad sul kirjutamistõrkest üle saada ning luua tekste, mis kõnetavad kliente ning toovad tulemusi!

Vaata Zoomis toimunud webinar'i salvestust! Loenguosa kestus: 1,5 tundi + küsimused.
Hind: 39 €*

*Käibemaks ei lisandu (ei ole km-kohuslane).

​⭐⭐⭐⭐⭐

"Väga hea koolitus, lihtne, arusaadav, kiirelt, selgelt hea ülevaade. Suur tänu :) "- Maili

⭐⭐⭐⭐⭐

"Tänan kasuliku koolituse eest! Väga meeldisid praktilised näited koolitaja enda kogemusest ja Eesti kontekstist. Jään ootama järgmist veebikohtumist!" - Stina Tromp, Trindad Wiseman'i turundusspetsialist

⭐⭐⭐⭐⭐

"Kuulasin webinari ära, sain innustust ja hakkasin töölehti täitma. Tunnen, et kirjutamisega heade mõtete ja ladusa asjatundliku jutu hoog kasvab. Aitäh, Laura, et pakud soovijatele võimalust nende kirjutatud reklaamtekstid üle vaadata." - Kadri Viil

Efektiivse copywriting'u teemad:

  • Erinevate copywriting'u meetodite tutvustus - PAS, AIDA, kasuteguri mudel
  • Selge sõnum ja unikaalse müügiargumendi loomine
  • Copywriting'u meetodite kasutamine ja rakendamine eri kanalites: sotsiaalmeedia, meiliturundus, kodulehe tekstid
  • Praktiseerime tehnikaid reklaamtekstide kirjutamisel

Iga osaleja saab kaasa töölehe ning pääsu kinnisesse Facebooki gruppi. Soovi korral annab koolitaja sinu loodud reklaamtekstidele tagasisidet!

Koolitus ei eelda eelnevaid turundusalaseid teadmisi ega oskust reklaamtekste kirjutada. Sobib nii alustajavale kui ka tegutsevale turundusspetsialistile, ettevõtjale, virtuaalsele assisendile jt turundustekstide kirjutajatele teadmiste ja oskuste täiendamiseks.

Veebikoolitust saad vaadata Thinkificu keskkonnas 3 kuu jooksul. Telli veebikoolitus juba täna ning alusta uut aastat enesekindla kirjutajana!

​Koolitust viib läbi vabakutseline copywriter Laura Hallaste. Ta on sisukirjutaja ning ettevõtte Ankurturundus looja. Laural on üle kümne aasta kogemust blogide, sotsiaalmeedia turunduse ja meiliturundusega.

    Suunan sind Thinkificu keskkonda ostu sooritama. Makse toimub turvaliselt Stripe'i vahendusel. Peale tasumist saad koheselt ligipääsu koolitusele. PS. Kui soovid arvet ettevõttele, siis kirjuta [email protected]