Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus on väga oluline ettevõtte nähtavuse parandamiseks ning kliendisuhete ehitamiseks. Sotsiaalmeediasse järjepidev sisu tootmine aitab jälgijates brändi suhtes usaldust tekitada ja üles ehitada nn sooja publiku, kes on valmis sinu tooteid või teenuseid ostma.

Sotsiaalmeedia turunduse peamised murekohad

Kõige sagedasem probleem on see, et puudub plaan sotsiaalmeedia sisu tootmiseks. Sageli pole firmades tööl eraldi sotsiaalmeedia sisuloojat, seega postitatakse juhuslikult ja ilma selge eesmärgita. Sinu sotsiaalmeedia jälgijatele ning ühtlasi ka algoritmidele meeldib aga järjepidevus.

Raske on luua sõnumeid ja väärtuspakkumist, mis kõnetaksid kliente ja tooksid välja toote või teenuse unikaalse eripära. Tihti ei ettevõtted silmini oma teemas sees ja ei oska kõrvalt näha, mis kasu nad klientidele toovad. Ühelt poolt on probleemiks nii liigne üldsõnalisus, kui mainitakse üksnes toote omadusi, aga mitte kasutegureid. Teisalt minnakse teinekord ka liiga detailseks, kasutades erialaseid väljendeid ja keerulist sõnavara, mida tavakliendid ei mõista.

Kogenud copywriter oskab välja tuua sinu toote või teenuse unikaalse väärtuspakkumise, mis tekitab klientides huvi ja äratab ostusoovi.

Postitatakse ainult toote või teenuse reklaame, pakkumata kliendile lisaväärtust. Arvestama peaks sellega, et sinu klient ei tule sotsiaalmeediasse ostma. Sotsiaalmeedia on peamiselt meelelahutuseks ning pere ja sõprade postituste jälgimiseks, sinna vahele mõned ettevõtete teavitused. Et oma klientidele silma jääda, peaks lisaks otsesele reklaamile oma jälgijatele ka midagi kasulikku või harivat pakkuma.

Puudub kogemus tasulise reklaami seadistamisel. Tihti vajutatakse postituse leviku suurendamiseks lihtalt boost nuppu, mis ei võimalda täpsemat sihtimist ning tihti võib niimoodi lihtsalt reklaamiraha asjatult tuulde loopida. Kogenud turundaja aitab üles seada reklaamikonto ja Facebook piksel ning luua toimivad reklaamtekstid ja visuaalid.

Seadistan tasulised reklaamid vastavalt valitud eesmärgile nii, et need toovad sinu ettevõttele tulemusi.

Miks valida sotsiaalmeedia partneriks Ankruturundus?

Tehes koostööd Ankurturudnuse copywriteri’ga, võid kindel olla, et sinu sotsiaalmeedia kanalites ilmub järjepidevalt kvaliteetset sisu, paigas on korralik sisuplaan ning seadistatud on tasulised reklaamid, mis päriselt tulemusi toovad.

 • Strateegia:  Analüüsin sinu brändi ja sihtrühma ning loon ettevõtte eesmärke arvestades toimiva sisustrateegia.
 • Sisu: kasutan läbiproovitud copywriting‘u tehnikaid, et luua paeluvad reklaamtekstid ja sõnumid, mis kõnetavad sinu kliente ja toovad tulemusi.
 • Sihtimine: tasulist reklaamikampaaniat tehes valin välja õige sihtrühma, kes on valmis sinu tooteid või teenuseid ostma.
 • Kõige uuemad ja efektiivsemad taktikad: läbimõeldud sisuplaan, nutikad postitused ja kampaaniad, mis päriselt toimivad.
 • Pikaajaline kogemus – mul on üle 10 aasta kogemust sotsiaalmeedia kontode haldamisel. 2023. aastal läbisin Sven Nuumi sotsiaalmeedia turunduse meistriklassi, samuti täiendan end pidevalt Turunduslabori koolitustel.
 • Personaalne lähenemine – arutame olulised teemad läbi kohtumisel või Zoomi vahendusel.

Sotsiaalmeedia turunduse hinnakiri

Teen sotsiaalmeedia turundust Meta platvormidel – Facebook ja Instagram. Allpool olevast tabelist leiad näidishinnad. Kuna iga ettevõtte vajadused on pisut erinevad, siis täpsema pakkumise saamiseks võta ühendust kontaktivormi kaudu!

Premium

sotsiaalmeedia turunduse pakett
650 alates
 • Konto seadistamine ja haldus
 • 12 positust ja story't kuus
 • Kahe tasulise reklaami seadistamine

Standard

sotsiaalmeedia turunduse pakett
450 alates
 • Konto seadistamine ja haldus
 • 8 postitust ja story't kuus
 • Ühe tasulise reklaami seadistmaine
Populaarne

Light

sotsiaalmeedia turunduse pakett
325 alates
 • Konto seadistamine ja haldus
 • 4 postitust ja story't kuus
 • Ühe tasulise reklaami seadistamine
Kirjuta mulle

Võta ühendust!

  Turundustekstid OÜ    Registrikood: 16771946